Vrácení zboží

Postup reklamace / odstoupení od smlouvy:
V případě reklamace / vrácení zboží pošlete e-mail na marell@marell.cz a my Vám zašleme přesný postup spolu s reklamačním formulářem, nebo formulářem o odstoupení od kupní smlouvy.

Odstoupení od kupní smlouvy:
Ve smyslu ustanovení § 12 zákona o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji (zákon č. 108/2000 Sb. z.) máte právo od takto uzavřené smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů, ode dne převzetí zboží nebo od uzavření smlouvy o poskytnutí služby, přičemž je nezbytné, aby byl v uvedené lhůtě Váš email o odstoupení od smlouvy doručen prodávajícímu.

Důležité upozornění:
Pokud budete vracet zboží (Odstoupení od kupní smlouvy), je důležité, aby bylo toto zboží vráceno nepoužité a nepoškozené v původním obalu, musí být kompletní spolu s dokladem o koupi. Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět. Zboží nelze vrátit v případě, že bylo vyrobeno na zakázku, označeno logem nebo jiným způsobem, zabaleno v zakázkovém balení a nebo v případě, že kupující je fyzická nebo právnická osoba s IČO.